Pripojte sa k nášmu kanálu TELEGRAM, kde pravidelne zdieľame najlepšie pracovné ponuky, najnovšie správy a dôležité informácie!

profile img
alert icon
Pozor!
alert icon
Prihlasovacie údaje, profil a dobíjaný kredit môžete použiť na všetkých (9) reklamných stránkach RED-LIFE! Výber jazyka (stránky) nájdete v hornej časti webstránky!

Pripojte sa k nášmu kanálu TELEGRAM, kde pravidelne zdieľame najlepšie pracovné ponuky, najnovšie správy a dôležité informácie!

Často kladené otázky a odpovede, informácie,
popisy všetkých reklamných stránok Red-Life

  • V priebehu rokov sme zaviedli mnoho užitočných a dôležitých funkcií na odfiltrovanie problematických alebo falošných pracovných ponúk a profilov!
  • Vysvetlíme vám, ako stránka funguje, od základných funkcií cez poradie inzerentov až po emailové a SMS notifikácie a dobíjanie kreditu!
  • Zistite viac o spustení, vývoji a prevádzke inzertných stránok Red-Life od roku 2014!
big img
short desc icon

Klasifikácie užívateľov (Neoverené // Overené // Overené a odporúčané)

Všetkých našich registrovaných užívateľov čo najlepšie kontrolujeme, aby sme odfiltrovali falošné pracovné ponuky a problematických užívateľov, či už sú to inzerenti alebo uchádzači o prácu! Každý užívateľ prechádza niekoľkými filtrami, preto sme definovali 3 typy klasifikácií užívateľov na základe poskytnutých kontaktných informácií a fakturačných údajov, skúseností a rôznych nami vyvinutých rutín.

Naším cieľom je ponúkať našim uchádzačom o prácu overené, bezpečné a reálne erotické pracovné ponuky, preto klasifikáciu jednotlivých inzerátov a inzerentov označujeme 3 typmi symbolov! Symboli sa zobrazujú v kontaktnom sekcii každej reklamy, v zoznamu všetkých reklám a v profile inzerenta!

Neoverený užívateľ: 80% sú používatelia hľadajúci prácu, ktorí si ešte nedobili kredit, ešte nevyužili sploplatnené služby a neposkytli svoje fakturačné údaje! Môžu byť aj inzerenti, ktorí svoju pracovnú ponuku nezvýraznili, teda používajú len bezplatné drobné inzeráty!

Overený užívateľ: Dobíjal už kredit, poskytol všetky fakturačné údaje a kontakty, čo sme skontrolovali! Mal(a) už zvýraznené inzeráty a o jeho (jej) pracovnú ponuku sa uchádzalo viacero záujemcov.

Overený a odporúčaný užívateľ: Okrem viacnásobného dobitia kreditu a zvýraznenia drobného inzerátu už objednal inzerát s názvom ODPORÚČANÁ PRÁCA alebo reklamný balík. S odporúčanými inzerentmi sme v neustálom a pravidelnom kontakte, poznáme nielen fakturačné údaje, ale aj všetky firemné údaje, webstránku, sídlo a všetky dôležité informácie!


short desc icon

Registrácia, prihlásenie, pripomenutie hesla

Nespočetné množstvo funkcií je dostupných len po registrácii (prihlásení)::
Pre uchádzačov o prácu: používanie fóra, súkromné ​​správy, obľúbené položky, vyhľadávací agent, zrýchlené - poloautomatické vyplnenie prihláškového formulára, vyžiadanie kontakty pri bezplatné inzeráty.
Pre inzerentov okrem vyššie uvedených funkcií: pridanie inzerátu, zobrazenie skrytých uchádzačov, vyžiadanie kontakty užívateľov.

Kontrolujeme nové registrácie a všetkých existujúcich užívateľov, ktorí zmenia svoje údaje! Na e-mailovú adresu, ktorú ste uviedli pri registrácii, vám pošleme potvrdzujúci e-mail, ktorý obsahuje odkaz: kliknutím naň potvrďte svoju registráciu! Pri registrácii môžete zadať aj svoje telefónne číslo, čo je voliteľné, ale odporúčané, pretože dôležité systémové správy môžete dostávať aj prostredníctvom SMS: dobitie kreditu, zvýraznenie inzerátu a expirácia.

Môžete sa tiež zaregistrovať 1 kliknutím pomocou svojej sociálnej siete (Facebook, Twitter, Google), v takom prípade bude registrácia dokončená s kontaktnými údajmi uvedenými na vašej sociálnej sieti.

Kontaktné informácie nemôžete zadať ako používateľské meno, pretože budú okamžite vymazané.

Na prihlásenie môžete použiť svoju e-mailovú adresu alebo používateľské meno, ako aj poskytnuté telefónne číslo v medzinárodnom tvare (+421...).


short desc icon

Profil, setcard, údajový list

Svoje prihlasovacie údaje, svoj profil a kredit môžete použiť na všetkých (9) reklamných stránkach RED-LIFE (zmena jazyka v pravom hornom rohu) a na všetkých 3 našich partnerských stránkach (red-life.hu, erotikusmunka.info , erotikusmunka.net).

Ak máte v profile nastavené svoje telefónne číslo, môžete sa rozhodnúť, či môže byť verejné, teda viditeľné len pre ostatných registrovaných užívateľov. Ak to nedovolíte, vaše telefónne číslo zostane všetkým skryté a len dôležité systémové správy od nás môžete dostávať len SMS! Vaše telefónne číslo pre Google nikdy nebude viditeľné!

Pornografické fotky a kontaktné údaje na fotky nemôžete nastaviť ako profilový obrázok, pretože bude okamžite vymazaný! Povoľujeme iba normálne obrázky maximálne v spodnom bielizne alebo polonahy a bez kontakty.

Vyplňte podrobne svoj profil, aby ste aj vy mohli byť užitočným členom našej komunity (jazyky, ktorými sa rozprávate, kde hľadáte alebo ponúkate prácu)!

Nastavte krátke jedinečné zobrazované meno, ktorým môže byť vaša prezývka alebo krstné meno (zobrazí sa všade na stránku keď pridáte inzeráty, napíšete do fóra, atď.).

Ako môžem odstrániť svoj profil? Pošlite e-mail na našu adresu [email protected] z vašej zaregistrovanej e-mailovej adresy a vysvetlite, prečo chcete byť vymazaní.

Prečo bol môj profil odstránený? Naším cieľom je, aby mal každý inzerent 1 skutočný profil! Ak si pre seba zaregistrujete viacero profilov, môžeme ich skontrolovať rôznymi spôsobmi a automaticky odstrániť duplicitné profily.


short desc icon

Odosielanie súkromných správ

Registrované užívatelia si môžu posielať súkromné ​​správy a príjemca bude o tom informovaný emailom! Za deň môžete poslať maximálne 5 správ, slúži to na odfiltrovanie užívateľov so zlými úmyslami, ktorí chcú posielať hromadné správy SPAM.

Je ZAKÁZANÉ posielať kontaktné údaje (telefónne číslo, emailová adresa, web, Facebook meno a pod.)! Automaticky cenzurujeme kontaktné údaje v správach a ak to skúsite viackrát, automaticky deaktivujeme váš profil! Môžete sa spýtať na pracovnú ponuku, voľné pracovné miesta, prípadne položiť akúkoľvek inú otázku, ale prihlásiť sa na prácu (kontaktovať) sa môžete len prostredníctvom kontaktných údajov alebo prihlášky v inzeráte! Kliknutím na meno príjemcu môžete zobraziť profil užívateľa, kde vidíte jeho (jej) obsah (inzeráty, komentáre na fóre).


short desc icon

Prihlásenie na prácu, kontaktovanie

Kontaktovaním sa nazýva aj vyplnenie prihláškového formulára a zobrazenie kontaktných údajov (telefónne číslo, e-mail, web) v inzeráte pomocou tlačidla 'zobraziť'. Všetky kontaktovanie sú teda počtom vyplnených prihlášok a zobrazení kontaktných údajov v inzeráte spolu.

V každom inzeráte je dostupný prihláškový formulár, kde môžete zadať svoje meno, e-mailovú adresu, telefónne číslo (voliteľné) a nastaviť, s ktorými bezplatnými aplikáciami budete zastihnuteľný (Viber, WhatsApp, Telegram). Môžete napísať krátku úvodnú správu a nahrať maximálne 3 fotky. Po vyplnení prihlášky zašleme inzerentovi email s údajmi a obrázkami vyplnenými záujemcom a upozornenie zasielame opäť na druhý deň ako pripomienku, takže je len na inzerentovi, či záujemcu osloví čo najrýchlejšie.

Pri prihlásenie na prácu buďte vždy opatrený a presvedčte sa o klasifikáciu inzerenta (overené / neoverené / overené a odporúčané) a na základe toho sa rozhodnite, aké obrázky pripojíte a aké informácie o sebe poskytnete. Nikdy neposielajte nahé fotky s tvárom pre bezplatné drobné inzeráty. Ak ste po prvom kontakte presvedčení, že inzerent komunikuje reálne a 'normálne', poskytuje požadované informácie a odpovedá na všetky vaše otázky úplne živo, potom samozrejme pošlite potrebné obrázky a informácie o sebe.

Kontaktné údaje inzerenta sa nezobrazujú v bezplatných inzerátoch, ale vyplnením prihlášky dostane inzerent obrázky a správu záujemcu! Následne vstupom na stránku 1 kliknutím inzerent môže zobraziť kontaktné údaje uchádzača (sploplatnená) a ihneď kontaktovať. Kontaktné informácie sú viditeľné aj vo zvýraznených inzerátov, ale ak vyplníte prihláškový formulár, inzerent okamžite dostane vašu prihlášku e-mailom so všetkými vašimi údajmi, kontaktnými informáciami a obrázkami.


short desc icon

GMAIL upozornenie

Ak máte e-mailovú adresu niečo(@)gmail(.)com, môže sa stať, že nebudete dostávať naše dôležité e-mailové upozornenia (prihlášky, upozornenia na inzeráty s vypršanou platnosťou, dobitie kreditu, súkromné ​​správy)! Pravidelne kontrolujte svoj priečinok SPAM prostredníctvom webového rozhrania Gmailu a ak tam nájdete nami odoslané e-maily, žiadame vás, aby ste klikli na tlačidlo 'TOTO NIE JE SPAM' v hornej časti našich e-mailov - potom dostanete naše e-maily! Okrem toho môžete vyhľadať aj nastavenie Označiť ako dôležité, čím zvýšite šancu, že náš email neskončí v SPAM-e.


short desc icon

Pridanie, editovanie, zvýraznenie, TOP-ovanie drobného inzerátu

Všetky pridané alebo upravené inzeráty sú skontrolované okamžite alebo v priebehu niekoľkých hodín! Ak inzerát obsahuje nezákonné alebo zjavne nepravdivé tvrdenia, alebo s ním na základe našich skúseností vzniknú iné problémy, môžeme ho okamžite zmazať!

Do nadpisu, textu, sloganu nepíšte kontaktné údaje, pretože budú automaticky vymazané! Nepovoľujeme kontaktné informácie na obrázkoch priložených k inzerátu (okrem našich inzerentov s reklamnými balíčkami).

Pri pridávaní inzerátu uveďte čo najdlhší a najpodrobnejší text inzerátu, v ktorom uvediete všetky dôležité informácie o vašej pracovnej ponuke! Vyberte si krajinu a mesto, kde bude práca prebiehať, nastavte vhodnú kategóriu a zadajte priemerný očakávaný zárobok! Nastavte si svoju skutočnú a funkčnú e-mailovú adresu a telefónne číslo. Ak zadáte nesprávne e-mailovú adresu, nedostanete svojich uchádzačov a inzeráty s nesprávnymi e-mailovými adresami budú vymazané!

Môžete mať celkom 3 aktívne bezplatné a neobmedzené množstvo zvýraznené inzeráty! Pridanie inzerátu je bezplatné, ale s obmedzeniami: Vaše kontaktné údaje pri bezplatne pridané inzeráty sa nezobrazujú a zabezpečíme 1 bezplatné kontaktovanie cez prihláškový formulár (s kontaktnými údajmi)! Ak svoj inzerát nezvýrazníte, svojich uchádzačov aj tak dostanete cez email (kontaktné údaje budú skryté), ktorých môžete individuálne zobraziť (spoplatnené).

Po zvýraznení inzerátu budete prvý v zozname s nápadnou farbou pozadia a budú viditeľné vaše kontaktné údaje, takže vás bude môcť oveľa rýchlejšie kontaktovať viac uchádzačov a prihlášky (s kontaktnými údajmi) dostanete e-mailom! Počas zvýraznenie si môžete zakúpiť aj nápadnú stuhu, ktorá sa nachádza na profilovej fotke a môže záujemcom poskytnúť ďalšie informácie (LEN U NÁS, NOVINKA, atď)

Svoje pridané inzeráty nájdete vo svojom profile v položke menu 'Moje inzeráty'. Vidíte stav svojich inzerátov (či sa inzerát zobrazuje alebo nie), čísla sledovanosti a kontaktovanie a tiež ŠTATISTIKU, kde vidíte výkonnosť daného inzerátu v dennom rozpise! Môžete tam tiež zvýrazniť, upraviť a deaktivovať svoju pracovnú ponuku.

Pomocou tlačidla TOPOVANIE môžete umiestniť svoju pracovnú ponuku „iba“ na začiatok zoznamu: ak ide o zvýraznený inzerát (Platina, Zlato), tak preskočí na začiatok zoznamu všetkých zvýraznených inzerátov, ak ide o bezplatne pridaný inzerát, tak preskočí len na začiatok zoznamu bezplatných inzerátov.


short desc icon

Dobitie kreditu, vystavenie faktúru, na čo ste svoj kredit minuli

Po dobitie kreditu môžete zvýrazniť svoj inzerát a využívať ďalšie platené funkcie. Hodnota 1 kreditu je 1 EUR, takže tam, kde je cena daného zvýrazneniu alebo služby uvedená v EUR, je cena rovnaká aj v kreditoch. Svoj kredit môžete použiť na všetkých (9) inzertných stránkach RED-LIFE (zmena jazyka v pravom hornom rohu) a na všetkých 3 našich partnerských stránkach (red-life.hu, erotikusmunka.info, erotikusmunka.net).

Po dobitie kreditu automaticky vystavujeme faktúru s DPH, ktorú si môžete stiahnuť zo stránky svojho profilu (Faktúry). Po prihlásení nájdete podrobné informácie o tom, na čo ste svoj kredit minuli vo svojom profile (Moje vyčerpané kredity). Svoj inzerát môžete zvýrazniť až po pripísaní sumy kreditu na váš účet, o čo vám obratom príde SMS a e-mail notifikácia!

Dobitie kreditu je možné platbou kartou a pomocou externého platobného odkazu, ako aj bankovým prevodom a Bitcoinom. Po výbere množstvo kreditu zadajte svoje fakturačné údaje: celé meno (meno a priezvisko), krajina - mesto - ulica - číslo domu, kde bývate! V závislosti od krajiny, v ktorej žijete, sa výška DPH líši, ktorá sa automaticky vypočíta pri dobíjaní kreditu (podrobnosti o DPH tu). Ak budete platiť firemnou kartou alebo číslom účtu, musíte zadať názov firmy a daňové číslo.


short desc icon

Platba kartou

Dočasne môžete na stránke automaticky platiť iba kartou typu Mastercard, keďže náš partner poskytujúci platby kartou nezávisle od nás momentálne neakceptuje karty VISA. Naša spoločnosť a zamestnanci Red-Life neukladajú ani nepristupujú k číslu a údajom vašej karty! Citlivé texty a informácie sa na výpisoch z vašej karty a účtu neobjavia! Pri transakciách využívame najnovšiu službu 3D Secure Code, ktorá zaisťuje bezpečné online nakupovanie!

Po zadaní a odoslaní údajov o karte dostanete od vašej banky prostredníctvom SMS krátky kód, ktorý musíte zadať ako autentifikáciu, alebo vám v aplikácii banky vyskočí PUSH správa, kliknite na ňu a transakciu ihneď povoľte.

Odmietnuté, neúspešné transakcie: Vaša banka môže odmietnuť transakciu z nám neznámych dôvodov // na karte nie je dostatok peňazí // zadali ste nesprávne meno, číslo karty, dátum vypršania platnosti, bezpečnostný kód // transakciu ste neautorizovali pomocou 3D Secure kódu.

Môžete skúsiť použiť inú kartu alebo znova skontrolovať zadané údaje, prípadne môžete informovať aj svoju banku, že ste chceli zaplatiť. Z vašej karty nestrhávame peniaze za odmietnuté transakcie, ktoré si môžete skontrolovať pomocou vášho internet bankingu.


short desc icon

Iné spôsoby platby

Externý platobný odkaz: Na vašu žiadosť vám vygenerujeme a pošleme bezpečný externý platobný odkaz cez e-mail a SMS, na ktorý môžete kliknúť a zaplatiť kartou VISA a všetkými ostatnými kartami s 0% poplatkom za spracovanie. Externý platobný odkaz bude obsahovať vaše jedinečné identifikačné číslo, na základe ktorého vieme, že transakcia patrí vám a bude obsahovať aj sumu, ktorú ste si nastavili pre množstvo (môžete požiadať aj o odkaz na jedinečnú sumu – minimálne 70 kreditov). Ak bude vaša transakcia úspešná, obratom dostaneme upozornenie a každý deň od 09.00 do 24.00 manuálne pripíšeme objednaný kredit vo vašom profile, o čom dostanete aj notifikáciu emailom a SMS! Slová súvisiace so stránkami Red-Life sa NEOBSAHUJÚ na vašom výpise z účtu!

Externý platobný odkaz môžete použiť len raz, potom si musíte objednať zakaždým nový a je to rovnako bezpečné ako platba na stránkach Red-Life, keďže naša spoločnosť má zmluvu s platobnou bránou, ktorá zabezpečuje externé platobný odkaz.

Prevod na náš firemný účet: Minimálna platba bankovým prevodom je 130 kreditov. Číslo účtu našej spoločnosti a informácie potrebné na prevod vám zašleme hneď, ako skontrolujeme vaše fakturačné údaje a že sú úplne vyplnené. Prevod musíte odoslať z vášho mena (alebo vašej spoločnosti) uvedeného vo vašich fakturačných údajoch.

Neakceptujeme prevody Revolut, Transferwise (Wise) na firemné číslo účtu, pretože pochádzajú zo spoločného čísla účtu v Litve a Belgicku! Ak nám chcete previesť peniaze pomocou týchto online aplikácií na posielanie peňazí, dajte nám vedieť vopred a dostanete iné číslo účtu!

Prevod príde do 12-24 hodín a my vám obratom pripíšeme kreditné číslo na váš účet, o čo obratom dostanete e-mail a SMS upozornenie!


short desc icon

Získanie karty Mastercard

Ak ešte nemáte kartu Mastercard, uvádzame niekoľko možností, ako ju môžete jednoducho získať a použiť (aj) u nás. MasterCard ponúka na svojej webovej stránke niekoľko možností:
- Paypal predplatená MasterCard: https://www.paypal.com/us/webapps/mpp/paypal-prepaid-mastercard
Potrebujete iba 1 Paypal účet, dá sa objednať online a dostanete ho poštou do 7-10 pracovných dní. Môžete si ho aktivovať vo svojom Paypal účte a previesť naň peniaze, ktorými (aj) u nás ihneď zaplatíte.

- Predplatená karta MasterCard Revolut: https://www.revolut.com/hu-HU/cards/
Revolut je známy a dôveryhodný po celom svete a môžete ho použiť na prevod peňazí a nákup a investovanie kryptomien (Bitcoin atď.). Ich kartou MasterCard môžete (aj) platiť a dokonca si môžete vygenerovať jednorazové číslo karty, ktorej údaje sa menia po každej platbe. Majú profesionálnu aplikáciu, všetko máte pod kontrolou!

- Giftcards: https://www.giftcards.eu/en/homeshort desc icon

O platbe bitcoinmi

Počas dobíjania kreditu vyberte platbu Bitcoinmi a potom:
- Skopírujte adresu našej bitcoinovej peňaženky zo stránky (k dispozícii je aj QR kód)
- Ak by ste chceli nakúpiť osobne v hotovosti alebo kartou, nájdite si najbližší bitcoinový automat (mapa tu), pozrite si inštruktážne video a na základe toho si nakúpte toľko bitcoinov, koľko potrebujete.
- Pri nákupe zadáte adresu našej peňaženky, kam chcete, aby vám bitcoiny dorazili.
- Pošlite nám e-mail na adresu [email protected], najlepšie s vašou e-mailovou adresou zaregistrovanou u nás, aby sme vedeli identifikovať transakciu, ktorú vám obratom pripíšeme do profilu.

Ak chcete platiť z mobilu alebo z domu, môžete sa zaregistrovať na stránke BINANCE, čo je najväčšia a najpopulárnejšia kryptoburza, kde si môžete kúpiť bitcoiny bankovým prevodom, alebo kartou a poslať pre nás.

Ostatné možnosti na Slovensku: https://www.bitcoinzmenaren.sk/ alebo https://kriptomat.io


short desc icon

Vyžiadanie kontakty u bezplatne pridané drobné inzeráty

V bezplatných inzerátoch sa kontaktné údaje nezobrazujú, ale záujemcovia majú možnosť VYŽIADAŤ kontakty uvedené v inzeráte (telefónne číslo, e-mail, web), čo je spoplatnená služba, teda registrácia je nutná pre prístup k funkcii / dobitie kreditu.

Môžete vyžiadať kontaktné informácie len pri inzeráty, kde boli poskytnuté! Kde nie je uvedené telefónne číslo, upozornujeme Vám ho v danom inzeráte! Každé telefónne číslo kontrolujeme podľa našich najlepších možností, takže je takmer isté, že získate skutočné funkčné telefónne číslo. Pozor, bezplatné inzeráty nie sú overenými inzerentmi!


short desc icon

Vyžiadanie kontakty z profilu užívateľa

Naši užívatelia, ktorí hľadajú alebo ponúkajú prácu, majú tiež možnosť nastaviť svoje kontaktné údaje ako verejné, teda dostupné LEN pre ostatných registrovaných užívateľov (spoplatnená). Setcardy našich užívateľov sa dostanete z ponuky všetkých užívateľov, v kontaktnom poli každého inzerátu, v komentároch na fóre a súkromných správach.

Kliknutím na tlačidlo VYŽIADAŤ pri kontaktných údajoch užívateľa (spoplatnená), okamžite zobrazíme kontaktné údaje, ktoré si budete môcť neskôr pozrieť.


short desc icon

E-mailové a SMS notifikácie, hromadné emaily, odhlásenie, vyhľadávací agent

Registráciou alebo vyplnením prihlášky súhlasíte s obchodnými podmienkami Red-Life, čím umožňujete príjem e-mailových a SMS upozornení, ako aj odber noviniek. Nikdy vám neposielame nevyžiadanú poštu (SPAM). V spodnej časti každého e-mailu nájdete informácie potrebné na odhlásenie! Odhlásenie z odberu je možné 1 kliknutím pomocou tlačidla ODHLÁSIŤ v spodnej časti emailov typu hromadné emaily, alebo ak si neželáte od nás dostávať žiadne emaily, znamená to vymazanie vášho profilu.

- Inzerentom zasielame e-mailové a SMS upozornenia po zvýraznení inzerátu a po vypršaní platnosti, ako aj po dobití kreditu! Okrem toho môžeme niekedy poslať hromadné emaily, ktorý upozorňuje na iné reklamy alebo prezentuje naše služby.

- Užívateľom hľadajúcim prácu posielame e-mailové upozornenia iba po použití funkcií stránky: súkromná správa, komentár na fóre, po vyplnenie prihlášky. Okrem toho môžeme niekedy posielať e-maily typu hromadné emaily s užitočnými a dôležitými informáciami a pracovnými ponukami!

Vyhľadávací agent, t. j. funkcia uloženého vyhľadávania:

- V hornej časti zoznamu inzerátov vedľa vyhľadávača si môžete nastaviť e-mailové upozornenie na pracovné ponuky, ktoré sú pre vás dôležité. Zadajte svoju e-mailovú adresu a vyberte kategóriu a/alebo krajinu, o ktorú máte záujem! Každé 2 dni Vám budeme emailom posielať novo pridané pracovné ponuky (inzeráty), z ktorých odberu sa môžete kedykoľvek odhlásiť vo svojom profile!

- Môžete si nastaviť niekoľko kategórií a/alebo krajín samostatne: ak máte záujem len o 'erotické práce' vo 'Švajčiarsku', nastavte kategóriu 'erotická práca' a krajinu 'Švajčiarsko'.


short desc icon

Nahlásenia užívatela, inzerátu, alebo iný obsah na stránku

Funkcia nahlásenie je dostupná v kontaktnom sekcii každého inzerátu, v komentároch na fóre, na podstránku užívateľov a pre inzerentov aj v sekcii uchádzače.

Daný obsah nahláste len vtedy, ak ste sa stretli s zjavne nepravdivými informáciami alebo nelegálnou činnosťou. Ak máte s daným obsahom osobný problém, napíšte svoj príbeh čo najpodrobnejšie. Každé nahlásenie berieme vážne a čo najskôr ho podrobne prešetríme, o čom budeme informovať aj oznamovateľa!


short desc icon

O nás, teda príbeh stránky Red-Life

V roku 2014 bola spustená prvá inzertná stránka Red-Life len v maďarčine a s minimálnymi funkciami. V tom čase neexistovali žiadne špecificky erotické stránky len pre práce v erotike, preto bol veľký dopyt po vytvorení portálu, ktorý by bol spoľahlivý a ponúkal záujemcom celú škálu práce pre dospelých.

Jedným z našich cieľov bolo vytvoriť autentickú a spoľahlivú inzertnú stránku, na ktorej sa môžu uchádzači o prácu aj inzerenti ľahko, no najmä bezpečne skontaktovať. Bolo pre nás dôležité, aby sme mohli odfiltrovať všetky „problémové“ pracovné ponuky, preto sme investovali veľa energie a peňazí do vývoja a testovania bezpečnostných funkciách. Za tie roky sme nazbierali veľa skúseností a podarilo sa nám dosiahnuť, že inzertné stránky Red-Life majú v dnešnej dobe len overené, bezpečné a korektné pracovné ponuky.

V roku 2016 fungovala sieť inzertných stránok Red-Life v 7 jazykoch a 9 krajinách a zobrazovala viac ako 50.000 pracovných ponúk v maďarskom, slovenskom, českom, poľskom, rumunskom, anglickom a nemeckom jazyku.

V každom jazyku sme návštevnosť a obľúbenosť stránok, ako aj preklady obsahu a reklám vybudovali za pomoci našich lokálnych pracovníkov, ktorí v danej krajine žijú a hovoria na úrovni rodného jazyka. Podarilo sa nám dosiahnuť, že sme boli prví vo vyhľadávaní google všetkých dôležitých kľúčových slov 'erotická práca' vo všetkých jazykoch a každý deň sme mali viac registrovaných užívateľov. Sme prítomní aj na stránkach sociálnych médií (Facebook, Instagram, Twitter, Tik Tok) a oslovujeme našich viac ako 10 000 sledovateľov zdieľaním trendových a moderných videí a užitočných a dôležitých článkov.

V roku 2018 sme spustili aj španielsku reklamnú stránku Red-Life, takže sme už pokryli celú Európu a väčšinu krajín sveta s celkovo 12 reklamnými stránkami v 8 jazykoch. Odvtedy Red-Life, ako najpopulárnejšia sieť erotických prác na Slovensku, v Európe a možno aj vo svete, ponúkla najviac uchádzačov a najviac pracovných ponúk.

Medzi stálych členov nášho tímu patria takí cenní kolegovia, ako sú predajcovia reklamy / administrátori / kreatívny grafik / senior programátor / vedúci projektu / účtovníčka - asistentka! Okrem nich sú členmi nášho stáleho tímu prekladatelia a tlmočníci, ktorí nie sú na plný úväzok, ale sú nám k dispozícii do 24 hodín a robia preklady do angličtiny, nemčiny, slovenčiny, češtiny, poľštiny, rumunčiny a španielčiny!

Najrýchlejšie a najmodernejšie servery Amazon na svete zaisťujú bezpečnú, rýchlu a spoľahlivú prevádzku. Naše stránky fungujú s HTTPS certifikátom a platby kartou sú chránené 256-bitovým šifrovaním. Všetky reklamné stránky Red-Life sú chránené poprednou svetovou spoločnosťou v oblasti bezpečnostných technológií pred hackermi, Ddos a inými útokmi, ktorých máme veľa. Odoslanie 100.000+ emailov mesačne zabezpečujú naše vlastné 2 vysokokapacitné SMTP servery a SMS posielame aj cez vlastnú SMS bránu.

Za posledných 10 rokov sme strávili neskutočné množstvo pracovného času vývojom a prekladom reklamných stránok Red-Life, vymýšľaním nových funkcií a ich dizajnom, čo si samozrejme vyžaduje aj dnes obrovské náklady, keďže profesionálne online podnikanie sa musí neustále rozvíjať.

Pri pridávaní kreditu alebo objednávaní inzerátu vždy pamätajte na to, že naše neustále mesačné náklady sa do roku 2023 extrémne zvýšili, no pre bezchybnú a bežnú prevádzku stránok sú nevyhnutné aj príjmy, z ktorých veľkú časť neustále míňame na vývoj stránok!

Red-Life je prevádzkovaný spoločnosťami Európskej únie, takže ku každému príjmu vystavujeme faktúru s DPH a platíme príslušnú DPH a dane v každej krajine.

Štatistické čísla, údaje a množstvá na reklamných stránkach sa neustále automaticky menia a sú zobrazené buď našou vlastnou databázou, alebo pomocou Google Analytics alebo Webmaster Search Console. Žiadne triky, len reálne dáta z nich, ktoré odrážajú celkovú silu Red-Life.

Inzertné stránky Red-Life (8 jazykov, 12 doménových adries) vo všeobecnosti denne oslovia viac ako 5000 návštevníkov hľadajúcich a ponúkajúcich erotické práce, ktorí doteraz vyplnili celkovo 121087 prihlášok. Doteraz sme zobrazili 61482 pracovných ponúk a naši uchádzači o prácu kontaktovali našich inzerentov 704639 krát.
v číslach (štatistika 1 mes. - 3 mes. -1 rok)
Zdroje: Google Analytics a Webmastertools
1 925 +16%

slovenských užívateľov použilo za posledný mesiac reklamnú stránku 4484 krát!

5 433 +5%

krát klikli na našu stránku a 41101 krát sme objavili v Google za posledné 3 mesiace

27 080 +5%

krát klikli na našu stránku a 224167 krát sme objavili v Google za posledný 1 rok!

Základné pojmy

Spoľahlivá inzertná stránka

Fungujeme ako nezávislá a nestranná inzertná stránka a kontrolujeme všetok prichádzajúci obsah (inzeráty, inzerenti, príspevky vo fóre, atď) v maximálnej možnej miere.

Najviac registrovaných užívateľov

Momentálne máme 80566 aktívnych registrovaných užívateľov a každý mesiac pribudne do komunity Red-Life 886 nových užívateľov, z ktorých všetci hľadajú alebo ponúkajú erotické práce. Pridajte sa k nám aj vy!

100% diskrétnosť a bezpečnosť

Uchádzačom aj inzerentom ponúkame maximálnu diskrétnosť a bezpečnosť. Využívame na to nespočetné množstvo bezpečnostných a kontrolných funkcií.

Overené a skutečné ponuky práce

Všetky pracovné ponuky sú okamžite a prísne kontrolované a nepravdivé alebo podozrivé inzeráty sú filtrované skôr, ako sa objavia na stránke! Pre nás je vaša bezpečnosť na prvom mieste!

Užitočné novinky a funkcie

Poskytujeme užitočné a dôležité informácie zo sveta erotických prác a ponúkame vynikajúce funkcie tým, ktorí hľadajú alebo ponúkajú prácu. Zaregistrujte sa a vždy sa prihláste!

Overené / Neoverené užívatelia

Hodnotenie jednotlivých inzerátov a inzerentov označujeme 3 typmi symbolov, ktoré sa zobrazujú v kontaktnom sekcii inzerátov, v zoznamu všetkých inzerátov a na profile inzerenta!

Registrácia

Zvoľte si jedinečné používateľské meno a ľahko zapamätateľné heslo. Zadajte presne svoju e-mailovú adresu, na ktorú vám pošleme registračné údaje.

Používateľské meno

heslo

heslo ešte raz

E-mail adresa

Telefónne číslo

(voliteľné)

alebo
okamžité prihlásenie pomocou stránku sociálnej siete
Máte už užívateľský účet?
Prihláste sa tu!
reg form userimg
reg form userimg
reg form userimg
reg form userimg

Už máme 80 566 užívateľov

Zvoľte si jedinečné používateľské meno a ľahko zapamätateľné heslo. Zadajte presne svoju e-mailovú adresu, na ktorú vám pošleme registračné údaje.

  • Používanie fóra
  • Posielanie súkromných správ medzi registrovanými užívateľmi
  • Pridať medzi obľúbené, vyhľadávací agent
  • Zrýchlená prihláška, poloautomatické vypĺňanie vašich kontaktných údajov
  • Vyžiadanie kontakty z bezplatne pridaného inzerátu alebo z profilu užívateľa
  • Utajené pracovné ponuky a zvýraznenie inzerátov
  • Zobraziť skrytých uchádzačov
Obsah, obrázky a texty na webstránku môžu mať erotický charakter a sú určené výhradne pre dospelých návštevníkov, takže obsah stránku môže byť pre niektorých urážlivý. Obsah na webstránku umiestňujú naši používatelia, takže zaň nesú zodpovednosť. Ak máte menej ako 18 rokov (v niektorých krajinách 21 rokov) alebo ak je používanie stránky pre vás nezákonné alebo urážlivé, opustite stránku.
Kliknutím na tlačidla POKRAČOVAŤ NA STRÁNKU vstupujete na webstránku a zároveň vyhlasujete, že ste dosiahli vek 18 rokov a povoľujete používanie cookies s cieľom zabezpečiť čo najlepšiu používateľskú skúsenosť.
Zabudli ste heslo?

Zadajte svoju registrovanú e-mailovú adresu a kliknite na tlačidlo 'Odoslať'! E-mailom dostanete odkaz, kliknutím naň si nastavíte nové heslo a ihneď sa prihlásite!