Nenechaj si ujsť najlepšie pracovné a tajné ponuky! Prístup k novým funkciám: REGISTRÁCIA

Najväčší erotický salón v centre mesta Basel vo Švajčiarsku.

švajčiarský majiteľ | všetky extry sú tvoje | týždenný zárobok 5000 CHF | profesionálne inzercie | mimoriadne ochotná recepčná.

Ak hľadáš prácu, kde sa môžeš zarobiť VEĽA PENAZÍ KAŽDÝ DEŇ, našla si svoje miesto! Inzercia švajčiarskeho majiteľa!

Zabehnutý švajčiarský erotický salón s históriou niekoľkých rokov hľadá dievčatá nad 18 rokov, ktoré rozprávajú po anglicky, alebo po nemecky a chcú zarábať peniaze! Naša ochotná recepčná čaká tvoju prihlášku, pomôže ti vybaviť cestu a je k dispozícií v 24 hodín. Kontakty patria majiteľom a neexistujú žiadne skryté výdavky.

Čo znamená erotický salón?

Vo Švajčiarsku a mnohých ďalších krajinách v zahraničí môžeš legálne vykonávať erotickú prácu na pracoviskách, ktoré sa nazývajú ako súkromné domy, erotické štúdiá alebo salóny. Jedná sa o luxusné a náročné pracovné miesta, na ktorom môžete pracovať diskrétne a bezpečne.

Všetko za extra servisy sú Tvoje!

Mesto kde dostaneš klienty z troch krajín: z Francúzka, z Nemecka a z Švajčiarska naraz na jednom mieste - tvoj zárobok bude najvyššia. Vyskúšaj a uvidíš.

Čakáme aj dievčatá ktoré chcú pracovať ako sklavin alebo domina.

Môžete pracovať v rodinnom prostredí s milými dievčatami, profesionálnym, mimoriadne ochotným recepčným, ktorá Ťi bude pomáhať vo všetkom! Privát je nadštandardne zariadený, moderný a čistý, luxusné izby na vás čakajú s maximálnou diskrétnosťou.

Maximálne 6 dievčat pracuje spolu!

Všetko čo budeš potrebovať na prácu, zabezpečíme bezplatne v najlepšom kvalite - staráme sa o Vaše zdravie, hygienu a pohodlie. Nealkoholické nápoje, káva, čaj sú bezplatne. Profesionálne inzeráty zabezpečíme na internet a aj v časopisoch.

Zárobok týždenne 5000 CHF čisto a viac - záleží len od teba!

Profesionálne fotky nie sú podmienkou, keď je potrebné, tak spravíme fotky o Tebe u Nás!

Pracujeme s vyskými cenami, legálne pracovné povolenie ti vybavýme (ak Vám vyčerpalo 90 deň, pomôžeme ti vybavyť povolenie).

Ubytovanie más bezpatne, k dispozícií budeš mať kuchyňu na varenie, možnosť na pranie, free wifi, uzamykateľný trezor pre hodnoty. V blízkosti sa nachádza nákupné centrum, takže si môžeš kúpiť všetko, čo potrebuješ, alebo poslať peniaze domov.

Vyplatenie sú denne a 100% diskrécia!

Recepčná Ti pomáha vo všetkom, ale minimálna znalosť angličtiny alebo nemčiny nutná.

Čaká na teba príjemné prostredie - korrektné podmienky - a veľa stále a nové klienty.

Vycestovanie s vlakom, s lietadlom alebo s autobusom - čakáme Ťa.