Prichádzajú novinky v erotickom svete, plastové bábiky na sex prácu

Už sa neprekvapíme na tom, že aj v erotickom svete sa nedá zastaviť technologický pokrok. Sex prácu už pomaly nahradia umelé bábiky. Plastové bábiky v životnej veľkosti už používajú aj v Nemecku alebo vo Švajčiarsku vo viacerých erotických či luxusných privátoch.

Klienty majú veľky záujem na novinky

Jednou z najbizarnejších oblastí, na ktorej sa vôbec dajú inovácie demonštrovať, sú interaktívne erotické pomôcky, obzvlášť pre mužov. Hoci dlhé roky prevláda stereotypný názor, že si ich kupuje len veľmi špecifická skupina podivínov, najnovší vynález španielskeho inžiniera chce presviedčať o opaku.

Sergi Santos je technický inžinier zo španielskej Barcelony, ktorý svoj život zasvätil skutočne netradičnému povolaniu: venuje sa vývoju a konštruovaniu “robotov na sexuálne pôžitky”.

O plastových bábikách v životnej veľkosti, snažiacich sa sociálne neschopným jedincom imitovať skutočnú ženu, počul už každý. Sergi vytvára niečo podobné, nejde však o nehybné kusy plastu, ale omnoho vyspelejšie hračky, určené na sexuálne styk.

Jeho najnovší výtvor obletel celosvetové médiá a dočkal sa obrovského ohlasu. A treba povedať, že oprávnene: zoznámte sa so Samanthou, dosiaľ najdokonalejšou umelou náhradou za ženu v erotike, podľa slov svojho tvorcu. 

Samantha je 175 centimetrov vysoká brunetka so zelenými očami, veľkými prsiami a dokonalým telom, avšak realistický vzhľad je v dnešnej dobe v tejto kategórii hračiek už samozrejmosťou.

sex hračka v erotike

Robot má v sebe totiž zabudovanú umelú inteligenciu

“Je celkom interaktívna. Má veľmi rada, keď sa jej dotýkate,” hovorí jej tvorca. 

Dokáže dokonca prepínať medzi “rodinným”, “romantickým" a “sexuálnym” módom - dokáže sa dokonca vzrušiť. Predpokladom na to je špecifická skupina podnetov a dotykov.

Silikónová Samantha je totiž doslova posiata senzormi. Nachádzajú sa predovšetkým na jej bokoch, ramenách, prsiach. ústach a, samozrejme, vagíne. Ústa a vagína sú zároveň jedným z najväčších triumfov vynálezcu: oba sú plne funkčné, intímne partie dokonca obsahujú vernú imitáciu ženského “bodu G”.

“Trvalo mi niekoľko rokov prísť na to, ako to verne napodobniť. Cieľom sexuálneho módu je priviesť ju k orgazmu,” uvádza Santos, prirodzene hrdý na svoj výtvor.

Samantha zatiaľ hovorí iba anglicky, no ide o jeden z prvých prototypov. 

Firma, ktorá si jej vývoj objednala, je výsledkami nadšená. Už teraz je však jasné, že bude mať motorické, teda pohyblivé ruky, boky aj tvár a bude vedieť šepkať, pokiaľ ju „partner“ správne stimuluje. Samantha sa bude dodávať v 18 rôznych variantách podľa typu tela, s možnosťou upravenia intímnych partií a voľbou farby vlasov a očí podľa priania klienta. 

Avšak cena za umelú ženskú náhradu nie je nízka: základné modely začínajú približne na 6000 dolárov, kým plne vybavené roboty môžu pokojne atakovať až dvojnásobok tejto sumy. Doteraz jej predali 15 kusov, aj keď vôbec nejde o lacnú záležitosť. 

Majú sa teda ženy začať obávať o to, že ich pri erotických radovánkach nahradia roboty? Hoci sa Santosovi podarilo vyrobiť dosiaľ najdokonalejšiu sexuálnu hračku pre mužov, jedným dychom priznáva, že to ani nie je jej cieľom. 

Roboty na erotické služby síce v budúcnosti rozhodne nahradia neinteraktívne bábiky a trend smeruje k tomu, že ich postupne vyskúša čoraz viac mužov, no sexuálnym radovánkam so skutočnou ženou sa rozhodne nevyrovnajú. Zatiaľ... 

Keď máte záujem o erotické a sex práce na Slovensku či v zahraničiach, tak RED-LIFE Vám ponúka viac, ako 2000 inzerciu v erotickom téme.