Slobodná mamička každý deň si zarobí stovky EUR s webcam prácou

Čo všetko musí kvôli tomu spraviť? Niektoré povolania sú oveľa menej tradičné ako erotická práca. Angličanka Nancy Bowman má 28 rokov a živí sa niečím, o čom väčšina zrejme ani nepočula.

Livechat webcam práca, alebo dievča z webkamery je sexuálna služba, počas ktorej sa ženy vyzliekajú pred kamerou a sledujú ich pritom najmä muži, v online vysielaní. Nancy, ktorá má päťročného syna a je slobodnou mamičkou, si takýmto spôsobom dokáže naozaj slušne zarobiť si peniaze. V prepočte jej to vynáša takmer 4 € na minútu a za pracovný deň, ktorý trvá len štyri hodiny, si tak dokáže zarobiť aj 570 Eur.

Nancy plánuje že v štyridsiatke ide do dôchodku, pretože peňazí bude mať už dosť. 

"Keď bude mať syn 18 rokov, chcem skončiť erotickú livechat webcam prácu" povedala.

Ak pôjde jej erotická kariéra aj naďalej takto, o financie sa báť nemusí. Mesačne aj po zaplatení výdavkov pre prevádzkovateľa stránky, na make-up, kaderníka či oblečenie zostane takmer 7000 Eur. 

"Peniaze šetrím najviac, ako sa len dá, nerozhadzujem" povedala.

livechat webcam práca pre ženy

Podľa jej názoru, nie je táto erotická práca o atraktívnosti či kráse

"Musíte mať zmysel pre humor a hlavne vedieť zahodiť všetko za hlavu, keď pracujete. Nesmiete myslieť na to, čo povedii ostatný ľudia," povedala a priznala, že "začiatky boli ťažké, najprv si musíte vytvoriť vlastnú klientelu". 

Často sa stretáva na internete s mužmi, ktorí sú tesne po rozchode a potrebujú sa viac porozprávať ako zažiť nejaké erotické, sexuálne predstavenie. Výhodou takého vysielania je to, že "modelka" predvádzajúca sa pred kamerou môže reagovať len na správy a požiadavky klientov.

"Najpodivnejšou požiadavkou bolo asi to, keď jeden klient chcel, aby som si na telo ukladala rôzne druhy zákuskov," povedala. "Nebojím sa, že sa môj syn za mňa bude hanbiť. Snažím sa ho vychovať tak, aby si nevšímal nič o erotickej práci. Dnes sa deti šikanujú kvôli rôznym veciam," povedala Nancy, ktorá, ako sama hovorí, pracovala po rozchode s bývalým priateľom na rôznych pozíciách. Bola upratovačkou aj barmankou, ale teraz sa cíti "silná, slobodná a šťastná". 

"Podľa mňa, ľudia by nemali posudzovať podľa toho, či som matka, alebo nie. Podľa mňa by nemala byť sexualita ženy ovplyvňovaná tým, či je matka, alebo nie je " povedala Nancy.

Stránka Red-life je najobľúbenejšia, neustále rozvíjajúca erotická inzertná stránka na ktorej si nájdete rôzne pracovné ponuky, ako sú livechat webcam práca, sex práca cez telefón, chatmodel, camgirls práca, sex práca z domu, erotické a sex práce na Slovensku a v zahraničí aj v Nemecku, vo Švajčiarsku a v iných krajinách.