Pripojte sa k nášmu kanálu TELEGRAM, kde pravidelne zdieľame najlepšie pracovné ponuky, najnovšie správy a dôležité informácie!

profile img
alert icon
Pozor!
alert icon
Prihlasovacie údaje, profil a dobíjaný kredit môžete použiť na všetkých (9) reklamných stránkach RED-LIFE! Výber jazyka (stránky) nájdete v hornej časti webstránky!

Pripojte sa k nášmu kanálu TELEGRAM, kde pravidelne zdieľame najlepšie pracovné ponuky, najnovšie správy a dôležité informácie!

2023-09-10
(aktualizované pred 9 mes)
207
zobrazenie

Toto je skutočný rodinný podnik: jej matka a mladší brat spolu budujú jej kariéru na OnlyFans!

Toto je skutočný rodinný podnik:

Od profesionálnej tanečnice po modelku OnlyFans zapojila do výroby erotického obsahu aj svoju rodinu

Bývalá baletka Yaela Vonk začala pracovať v erotike v roku 2019 a spustila svoju stránku s obsahom pre dospelých OnlyFans, ale nie sama, s pomocou svojej matky a brata. S fotením mu spočiatku pomáhala jeho matka Bibi Brook.

Zo začiatku to bolo veľmi ťažké, pretože vo svojej práci sa vždy snažím o dokonalosť. Časť povinností som musela odovzdať, takže teraz mám oveľa viac slobody, takže som spokojná

Povedala podľa Mirror 39-ročný Vonk. Dodala, že jeho mama nebola dobrá fotografka, a tak teraz už vykonáva administratívne úkony.

View this post on Instagram

A post shared by Yaela Vonk (@imglad)Najprv som jej veľa kritizovala, ale rýchlo sa učí, teraz to už zvláda lepšie ako ja – povedala o svojej 62-ročnej mame, ktorej za prácu aj platí. A jej mladší brat Bas mu pomáha tým, že sleduje svojich nasledovníkov, aby s nimi mohol komunikovať.

Skôr sme sa na tom smiali, že to celé je ako malý rodinný podnik.

Vonkov otec sa z takejto kariéry najskôr netešil, no teraz sa s tým zmieril, pokiaľ je šťastná jeho dcéra, je spokojný aj on.

Čítali ste už nový článok, že učiteľku v Kanade vyhodili kvôli Onlyfans prácu?

Keď ešte nie, kliknite na:

Učiteľku v Kanade vyhodili z
2023-08-16
( pred 10 mes )
93
zobrazenie

Učiteľku v Kanade vyhodili z práce za erotickú prácu na OnlyFans

Prišla o prácu kvôli erotickej práci, ktorú robila na stránke OnlyFans Ako všetky príbehy, aj tento má však druhú stránku: podľa kanadského učiteľky...


Biznis im išiel tak dobre, že aj matka sa v roku 2020 pripojila k OnlyFans a hoci nezarába toľko ako jej dcéra, ktorá so svojimi obrázkami zobrazujúcimi jej ohybné telo zarába takmer 35 000 eur, domov si odnáša matka aj takmer 2 000 eur mesačne, čo je trojnásobok príjmu z jeho bývalej brigády.

Napriek tomu, a bez ohľadu na to, koľko ich fanúšikovia žiadajú, odmietajú urobiť spolu 18+ nahrávok, veria, že by to bolo prekročenie hranice. Maximálne sú fotky a videá v spodnej bielizni spolu pri varení.

Erotická a escort práca
video reklamy

Užitočné informácie

v číslach (štatistika 1 mes. - 3 mes. -1 rok)
Zdroje: Google Analytics a Webmastertools
1 925 +12%

slovenských užívateľov použilo za posledný mesiac reklamnú stránku 4484 krát!

5 433 +23%

krát klikli na našu stránku a 41101 krát sme objavili v Google za posledné 3 mesiace

27 080 +12%

krát klikli na našu stránku a 224167 krát sme objavili v Google za posledný 1 rok!

Základné pojmy

Spoľahlivá inzertná stránka

Fungujeme ako nezávislá a nestranná inzertná stránka a kontrolujeme všetok prichádzajúci obsah (inzeráty, inzerenti, príspevky vo fóre, atď) v maximálnej možnej miere.

Najviac registrovaných užívateľov

Momentálne máme 80564 aktívnych registrovaných užívateľov a každý mesiac pribudne do komunity Red-Life 884 nových užívateľov, z ktorých všetci hľadajú alebo ponúkajú erotické práce. Pridajte sa k nám aj vy!

100% diskrétnosť a bezpečnosť

Uchádzačom aj inzerentom ponúkame maximálnu diskrétnosť a bezpečnosť. Využívame na to nespočetné množstvo bezpečnostných a kontrolných funkcií.

Overené a skutečné ponuky práce

Všetky pracovné ponuky sú okamžite a prísne kontrolované a nepravdivé alebo podozrivé inzeráty sú filtrované skôr, ako sa objavia na stránke! Pre nás je vaša bezpečnosť na prvom mieste!

Užitočné novinky a funkcie

Poskytujeme užitočné a dôležité informácie zo sveta erotických prác a ponúkame vynikajúce funkcie tým, ktorí hľadajú alebo ponúkajú prácu. Zaregistrujte sa a vždy sa prihláste!

Overené / Neoverené užívatelia

Hodnotenie jednotlivých inzerátov a inzerentov označujeme 3 typmi symbolov, ktoré sa zobrazujú v kontaktnom sekcii inzerátov, v zoznamu všetkých inzerátov a na profile inzerenta!

Registrácia

Zvoľte si jedinečné používateľské meno a ľahko zapamätateľné heslo. Zadajte presne svoju e-mailovú adresu, na ktorú vám pošleme registračné údaje.

Používateľské meno

heslo

heslo ešte raz

E-mail adresa

Telefónne číslo

(voliteľné)

alebo
okamžité prihlásenie pomocou stránku sociálnej siete
Máte už užívateľský účet?
Prihláste sa tu!
reg form userimg
reg form userimg
reg form userimg
reg form userimg

Už máme 80 564 užívateľov

Zvoľte si jedinečné používateľské meno a ľahko zapamätateľné heslo. Zadajte presne svoju e-mailovú adresu, na ktorú vám pošleme registračné údaje.

  • Používanie fóra
  • Posielanie súkromných správ medzi registrovanými užívateľmi
  • Pridať medzi obľúbené, vyhľadávací agent
  • Zrýchlená prihláška, poloautomatické vypĺňanie vašich kontaktných údajov
  • Vyžiadanie kontakty z bezplatne pridaného inzerátu alebo z profilu užívateľa
  • Utajené pracovné ponuky a zvýraznenie inzerátov
  • Zobraziť skrytých uchádzačov
Obsah, obrázky a texty na webstránku môžu mať erotický charakter a sú určené výhradne pre dospelých návštevníkov, takže obsah stránku môže byť pre niektorých urážlivý. Obsah na webstránku umiestňujú naši používatelia, takže zaň nesú zodpovednosť. Ak máte menej ako 18 rokov (v niektorých krajinách 21 rokov) alebo ak je používanie stránky pre vás nezákonné alebo urážlivé, opustite stránku.
Kliknutím na tlačidla POKRAČOVAŤ NA STRÁNKU vstupujete na webstránku a zároveň vyhlasujete, že ste dosiahli vek 18 rokov a povoľujete používanie cookies s cieľom zabezpečiť čo najlepšiu používateľskú skúsenosť.
Zabudli ste heslo?

Zadajte svoju registrovanú e-mailovú adresu a kliknite na tlačidlo 'Odoslať'! E-mailom dostanete odkaz, kliknutím naň si nastavíte nové heslo a ihneď sa prihlásite!