Vy ste kľúčom k úspechu aj v roku 2024! RED-LIFE vám poskytuje len nástroje a spôsob, ako sa tam dostať - od roku 2014!

profile img
alert icon
Pozor!
alert icon
Prihlasovacie údaje, profil a dobíjaný kredit môžete použiť na všetkých (9) reklamných stránkach RED-LIFE! Výber jazyka (stránky) nájdete v hornej časti webstránky!

Vy ste kľúčom k úspechu aj v roku 2024! RED-LIFE vám poskytuje len nástroje a spôsob, ako sa tam dostať - od roku 2014!

2019-11-13
(aktualizované pred 9 mes)
2169
zobrazenie

Trojicu Slovákov odsúdili v Škótsku za obchodovanie so ženami

Trojicu Slovákov odsúdili v Škótsku

Chytili troch Slovákov v Škótsku, ktoré lákali ženy na erotickú prácuTroch Slovákov odsúdili za erotické práce so ženami v Škótsku. Trebišovčania pôsobili ako súčasť organizovanej skupiny, ktorá ženy lákala na erotické a sex práce do Veľkej Británie.

Tie sexuálne otrokyňe potom skončili zosobášené s Pakistancami. Mladé ženy svojich "manželov" pred tým ešte nikdy v živote nevideli.

Trojicu Slovákov odsúdili v Škótsku za obchodovanie so ženami. V tomto prípade sa prihlásilo 14 žien, ale číslo ešte nemusí byť konečné.

Organizovanú skupinu rozbili príslušníci národnej jednotky boja proti nelegálnej migrácii spolu s britskými kolegami odhalili. Jedna zo žien sa dostala na Slovensko.

Ona tvrdila, že deň pred sobášom dostla na ruku 500 Eur a ďalší 500 Eur v deň sobáša.

Jednu ženu predali budúcemu ženíchovi za 10-tisíc libier priamo na jednej ulici v GlasgoweNepálčan aj napriek tomu, že už žena bola tehotná, znásilňoval ju.

Hlavou gangu bol 61-ročný Vojtech.

Erotickú prácu v Škótsku, navrhnili spoločne s Janou a Rastislavom.

Tresty si budú realizovať v Škótsku.Na erotickej inzertnej stránke Red-life sú odporúčané práce spoľahlivé, kontrolované a odporúčané, bezpečné pracovné ponuky so spravodlivými podmienkami. Môžu sa sem dostať iba prísne filtrované pracovné ponuky a inzerenti. Nájdeš tu všetky denne aktualizované, kontrolované, vybrané, bezpečné erotické práce na Slovensku a v zahraničí, najlepšie štáty, ako Švajčiarsko, Nemecko, Rakúsko, USA, Dubai, atď.

Erotická a escort práca
video reklamy

Užitočné informácie

v číslach (štatistika 1 mes. - 3 mes. -1 rok)
Zdroje: Google Analytics a Webmastertools
2 905 +18%

slovenských užívateľov použilo za posledný mesiac reklamnú stránku 6871 krát!

7 973 +25%

krát klikli na našu stránku a 67905 krát sme objavili v Google za posledné 3 mesiace

30 283 +10%

krát klikli na našu stránku a 250221 krát sme objavili v Google za posledný 1 rok!

Základné pojmy

Spoľahlivá inzertná stránka

Fungujeme ako nezávislá a nestranná inzertná stránka a kontrolujeme všetok prichádzajúci obsah (inzeráty, inzerenti, príspevky vo fóre, atď) v maximálnej možnej miere.

Najviac registrovaných užívateľov

Momentálne máme 77916 aktívnych registrovaných užívateľov a každý mesiac pribudne do komunity Red-Life 907 nových užívateľov, z ktorých všetci hľadajú alebo ponúkajú erotické práce. Pridajte sa k nám aj vy!

100% diskrétnosť a bezpečnosť

Uchádzačom aj inzerentom ponúkame maximálnu diskrétnosť a bezpečnosť. Využívame na to nespočetné množstvo bezpečnostných a kontrolných funkcií.

Overené a skutečné ponuky práce

Všetky pracovné ponuky sú okamžite a prísne kontrolované a nepravdivé alebo podozrivé inzeráty sú filtrované skôr, ako sa objavia na stránke! Pre nás je vaša bezpečnosť na prvom mieste!

Užitočné novinky a funkcie

Poskytujeme užitočné a dôležité informácie zo sveta erotických prác a ponúkame vynikajúce funkcie tým, ktorí hľadajú alebo ponúkajú prácu. Zaregistrujte sa a vždy sa prihláste!

Overené / Neoverené užívatelia

Hodnotenie jednotlivých inzerátov a inzerentov označujeme 3 typmi symbolov, ktoré sa zobrazujú v kontaktnom sekcii inzerátov, v zoznamu všetkých inzerátov a na profile inzerenta!

Registrácia

Zvoľte si jedinečné používateľské meno a ľahko zapamätateľné heslo. Zadajte presne svoju e-mailovú adresu, na ktorú vám pošleme registračné údaje.

Používateľské meno

heslo

heslo ešte raz

E-mail adresa

Telefónne číslo

(voliteľné)

alebo
okamžité prihlásenie pomocou stránku sociálnej siete
Máte už užívateľský účet?
Prihláste sa tu!
reg form userimg
reg form userimg
reg form userimg
reg form userimg

Už máme 77 916 užívateľov

Zvoľte si jedinečné používateľské meno a ľahko zapamätateľné heslo. Zadajte presne svoju e-mailovú adresu, na ktorú vám pošleme registračné údaje.

  • Používanie fóra
  • Posielanie súkromných správ medzi registrovanými užívateľmi
  • Pridať medzi obľúbené, vyhľadávací agent
  • Zrýchlená prihláška, poloautomatické vypĺňanie vašich kontaktných údajov
  • Vyžiadanie kontakty z bezplatne pridaného inzerátu alebo z profilu užívateľa
  • Utajené pracovné ponuky a zvýraznenie inzerátov
  • Zobraziť skrytých uchádzačov
Obsah, obrázky a texty na webstránku môžu mať erotický charakter a sú určené výhradne pre dospelých návštevníkov, takže obsah stránku môže byť pre niektorých urážlivý. Obsah na webstránku umiestňujú naši používatelia, takže zaň nesú zodpovednosť. Ak máte menej ako 18 rokov (v niektorých krajinách 21 rokov) alebo ak je používanie stránky pre vás nezákonné alebo urážlivé, opustite stránku.
Kliknutím na tlačidla POKRAČOVAŤ NA STRÁNKU vstupujete na webstránku a zároveň vyhlasujete, že ste dosiahli vek 18 rokov a povoľujete používanie cookies s cieľom zabezpečiť čo najlepšiu používateľskú skúsenosť.
Zabudli ste heslo?

Zadajte svoju registrovanú e-mailovú adresu a kliknite na tlačidlo 'Odoslať'! E-mailom dostanete odkaz, kliknutím naň si nastavíte nové heslo a ihneď sa prihlásite!