Chytili troch Slovákov v Škótsku, ktoré lákali ženy na erotickú prácu

Troch Slovákov odsúdili za erotické práce so ženami v Škótsku. Trebišovčania pôsobili ako súčasť organizovanej skupiny, ktorá ženy lákala na erotické a sex práce do Veľkej Británie.

Tie sexuálne otrokyňe potom skončili zosobášené s Pakistancami. Mladé ženy svojich "manželov" pred tým ešte nikdy v živote nevideli.

Trojicu Slovákov odsúdili v Škótsku za obchodovanie so ženami. V tomto prípade sa prihlásilo 14 žien, ale číslo ešte nemusí byť konečné. 

Organizovanú skupinu rozbili príslušníci národnej jednotky boja proti nelegálnej migrácii spolu s britskými kolegami odhalili. Jedna zo žien sa dostala na Slovensko.

Ona tvrdila, že deň pred sobášom dostla na ruku 500 Eur a ďalší 500 Eur v deň sobáša.

Jednu ženu predali budúcemu ženíchovi za 10-tisíc libier priamo na jednej ulici v Glasgowe

Nepálčan aj napriek tomu, že už žena bola tehotná, znásilňoval ju.

Hlavou gangu bol 61-ročný Vojtech.

Erotickú prácu v Škótsku, navrhnili spoločne s Janou a Rastislavom. 

Tresty si budú realizovať v Škótsku.

Na erotickej inzertnej stránke Red-life sú odporúčané práce spoľahlivé, kontrolované a odporúčané, bezpečné pracovné ponuky so spravodlivými podmienkami. Môžu sa sem dostať iba prísne filtrované pracovné ponuky a inzerenti. Nájdeš tu všetky denne aktualizované, kontrolované, vybrané, bezpečné erotické práce na Slovensku a v zahraničí, najlepšie štáty, ako Švajčiarsko, Nemecko, Rakúsko, USA, Dubai, atď.